Nabízíme

Kosmetika

Rituály krásy a blahobytu [comfort zone] obohacené jedinečnými produkty jsou efektivní, dodávají pocit radosti, povzbuzují psycho-fyzickou rovnováhu a harmonizují. Naše nabídka zahrnuje např. antistresová ošetření, hydratační ošetření, antioxidační ošetření, vyrovnávací a zpevňující ošetření pro citlivou a křehkou pleť a spousty dalších. Klikněte zde pro nabídku procedur ošetření obličeje včetně doplňkových ošetření obličeje.

Lifting obličeje

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), která využívá pouze masáže. Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Dále působí na příčinu vzniku vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Ošetření těla

Masáže, ať klasické nebo specializované, jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které Vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Ať už zvolíte jakýkoli druh masáže, Vaše tělo bude uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů. Masážní techniky jsou založené na starodávných východních, indických, arabských metodách a metodách léčby ze středomoří.

LPG

I Vy můžete zkrášlit, rozjasnit a dodat mladistvý vzhled Vaší pleti bez použití injekcí nebo plastických operací. Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti.
Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury.

Alpha Led Oxy

Každý k životu potřebuje kyslík. Když tělu chybí kyslík, živiny a vitamíny nemůžou být efektivně metabolizovány a navíc toxiny nemohou být řádně vyplavovány z těla.
Apha LED OXY kombinuje tři rozdílné druhy kyslíku. Kyslík na obličej, tělo a pro inhalaci.
Kyslík se kombinuje se suchým teplem, vibrační masáží, aromaterapií a muzikoterapií. Alpha LED OXY nabízí kompletní revitalizační programy a ošetření na stárnoucí pleť.

Lymphastim

Lymfodrenážní terapie.
Moderní přístroj BTL-6000 Lumphastim Topline léčí lymfatický systém pacientových končetin. Masáž končetiny se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Přístroj je možné využívat jak v kosmetické (celulitida, detoxikace, syndrom těžkých nohou, prevence křečových žil), tak i medicínské (chronické otoky, artróza, obezita, dna, poúrazová péče) oblasti. Doporučená doba ošetření je 40 – 60 minut.