O salonu

Alpha Led Oxy, Comfort Salon, Teplice
Comfort salon je salonem krásy a uvolnění se sídlem v hotelovém komplexu Teplice Plaza v Teplicích. Nabízíme 5 základních služeb pro vaši krásu a potěšení: Kosmetika, lifting obličeje, ošetření těla, LPG a Alpa Led Oxy.

Na poli kosmetiky jsme hrdým poskytovatelem značny [ comfort zone ].
[ comfort zone ] je ucelený koncept, vyvinutý od produktů po design italskou společností Davines Spa se sídlem v Parmě, Itálii. V současné době se používá v luxusních salonech krás, renomovaných lázních a nejlepších hotelových řetězcích jako jsou Hilton, Intercontinental, Ritz-Carlton, Four Seasons, Sheraton, Hyatt a dalších, ve více než 40 zemích světa. O jeho kvalitě svědčí ocenění Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards z roku 2006 a 2008.

Jedinečná kosmetika Comfort Zone přináší okamžité i dlouhodobé výsledky v péči o krásu, ošetření je však zároveň neobyčejným smyslovým zážitkem. Nebývale široká škála produktů k profesionálnímu i domácímu použití s mnoho druhů nezapomenutelných rituálů, to vše bylo vyvinuto s cílem navodit dokonalou duševní a tělesnou rovnováhu.

Comfort Salon najdete na adrese Teplice, U Nových Lázní 3270, 415 01