Lifting Obličeje

Lifting obličeje, Comfort Salon, Teplice
Lifting – vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje), která využívá pouze masáže.

Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Dále působí na příčinu vzniku vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Tato metoda taktéž pomáhá klientovi i po psychické stránce (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Dokáže tedy nejen krásně vypnout pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta.

Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 8-10 sezení. Uplatňuje se též při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti.