LPG

LIFTMASSAGE – ošetření obličeje

I Vy můžete zkrášlit, rozjasnit a dodat mladistvý vzhled Vaší pleti bez použití injekcí nebo plastických operací.
Liftmassage, Comfort Salon, Teplice

 • Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Liftmassage dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění,mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již za tak krátkou dobu jako jsou 6 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.
 • Základními faktory pro zdravě vypadající pleť je vyvážená výživa, pravidelná hydratace, používání ochranných faktorů před UV zářením. Všechny tyto faktory přispívají, aby pleť vypadala zdravě. Navzdory těmto opatřením je stárnutí pleti nevyhnutelné. Liftmassage je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
 • Příjemná a relaxační Liftmassage je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.
 • Postupem času, bez ohledu na pohlaví nebo typu pleti, se tkáně v oblasti obličeje, krku a dekoltu zhoršují. Nehledě na vyváženou výživu, ochranu před UV zářením, Vaše pleť začíná být ochablá a linie, vrásky se začnou prohlubovat. K předcházení těchto viditelných známek stárnutí Liftmassage vynakládá soustředěné úsilí na povrchovou tkáň pleti, kde se nacházejí buňky vaziva. Tyto buňky jsou zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu, které dodávají pleti její pevnost a pružnost. Stimulací těchto buněk Liftmassage vytváří mladší vzhled a pleť je opět pevnější, rozjasněná a bez vrásek. Již po několika sezení je Liftmassage™ velice účinná – omlazuje Vaši pleť a dekolt pro mladší, zářivější vzhled.

Naše nabídka programů péče o Váš obličej:

 • Program pro „povolenou“ pleť - Pro unavenou nebo povadlou pleť, nebo pro pleť po rapidním úbytku váhy. Tento program zlepšuje tonus pokožky a modeluje kontury obličeje.
 • Program pro boj s vráskami
  Pro pleť s vráskami, unavenou pleť nebo pleť kuřáků. Působí kolmo ke směru vrásek a je přizpůsoben tloušťce pokožky. Vrásky jsou vyhlazeny a pleti je vrácen její přirozený lesk.
 • Program pro problematickou pleť
  Pro přecitlivělou nebo nečistou pleť, ať již mladou nebo starší. Velmi jemné ošetření, které čistí pleť, stahuje póry a odvodňuje tkáně.

Odpovědi na otázky

Jaké je ošetření Liftmassage?

Liftmassage je velice uvolňující a příjemná, pomůže Vám se cítit svěže a odpočatě. Intenzita vibrací je programovatelná, kosmetický odborník přizpůsobí Vaše sezení dle Vaší potřeby a stavu pleti.

Jaké jsou rozdíly mezi Liftmassage, injekcemi, plastickým liftinkem a elektrostimulací?

Původ stárnutí pleti a v některých případech i elektrostimulace může zdůraznit výraz linií a vrásek. A jak jistě víte, liftink je velice traumatizující pro Vaši pleť i obličejové svalstvo, které nepřirozeným způsobem necháte povytáhnout. Tato procedura vyžaduje celkovou anestesii a několik týdnů pro celkové zotavení. Botulinové injekce paralyzují svaly pro hladší efekt a tím tak zamrazují celkový výraz tváře. Tím Vás tyto injekce okrádají o přirozený a osobitý výraz obličeje.

Je liftmassage přírodní?

Liftmassage je velice efektivní a ne agresivní metoda. Přirozeně zvyšuje mladistvý potenciál pleti, bez triků skalpele a nebezpečných toxických přísad. Skutečné přísady pro krásný, mladistvý vzhled musí být 100% přírodní, jelikož nezasahují do Vás. Lift technologie stimuluje tkáně správným způsobem, jakým mají být stimulovány a výsledkem je, že Vaše pleť hladká, zářivá a bez vrásek a Váš mladistvý vzhled je obnoven bez ztráty přirozeného výrazu nebo změněných rysů.

Působí liftmassage také na muže?

I muži jsou vystaveni stejným negativním vlivům životního prostředí jako ženy, proto jsou i muži zasaženi viditelnými známkami stárnutí. Liftmassage je doporučena pro muže k vyhlazení linií a vrásek, zmírnění tzv. dvojité brady, navrácení pevnosti a pružnosti pleti a odstranění problémů otoků očního okolí.

Lipomassage, Comfort Salon, Teplice

LIPOMASSAGE – ošetření těla

Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých 8 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage spočívá v tukových buňkách. Lipomassage aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Opravdu jen za 8 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG. V těchto 8-mi 35 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Co je celulitida?

Jde v zásadě o ženský problém. Celulitida je výsledkem růstu tukových buněk v adipocytech (tukové buňky v podkoží) a zadržování vody v přilehlých oblastech (dermis a hypodermis). Se zvětšováním adipocytů se obaly, ve kterých jsou uloženy, deformují a vtahují svoje kožní úpony dovnitř, což dává kůži pomerančový vzhled. Hlavním problémem je skutečnost, že tento jednou nastartovaný proces běží sám v důsledku omezení krevního toku. To má za následek postupné nutriční vyčerpání, hromadění metabolického odpadu a městnání v pojivové tkáni, která ztrácí elasticitu a stává se fibrózní. Tyto okolnosti mají za následek vznik oblastí s celulitidou, které nereagují na cvičení ani na nejpřísnější redukční diety.

 • Neinvazní, bezbolestná péče Lipomassage
  Metoda LPG Lipomassage je využívána profesionály v oboru zdravotnictví a péče o krásu, kteří jsou speciálně vyškoleni a vybaveni LPG přístroji Cellu M6 nebo LIPO M6. Kožní gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu. Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější. Další z mnoha výhod je to, že tato bezbolestná procedura přináší příjemný pocit relaxace a nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoli chemických prostředků. Tato procedura je jednoduše založena na znovuobnovení a aktivaci mnoha přirozených funkcí organismu a kůže.
 • Vhodný pro všechny věkové kategorie
  Lipomassage je výjimečně efektivní v boji proti projevům času. Faktem je, že jak plyne čas, mají tělesné funkce tendenci ke zhoršování; projevy „pomerančové kůže“, které jsou důsledkem celulitidy, se stávají stále viditelnějšími a pokožka se stává stále méně pružnou. Zlepšením mikrocirkulace ošetřeného povrchu těla pomocí LPG metody je dosaženo znovuobnovení schopnosti výživy pojivové tkáně, což pokožce propůjčuje krásný vzhled a barvu.

Odpovědi na otázky

Je tato metoda novinkou?

Metoda LPG je používána již více než 15 let; ošetření se počítají v řádech milionů a s každým uplynulým dnem desítky tisíc žen cítí blahodárné účinky této procedury.

Je tato metoda bezbolestná?

Toto ošetření je vždy sestaveno individuálně a je přizpůsobeno citlivosti kůže každého klienta. Tato procedura je vždy bezbolestná.

Byly výsledky dosažené pomocí této metody ověřeny vědecky?

Výsledky získané na základě využití metody LPG byly potvrzeny mnoha vědeckými studiemi předních evropských a amerických univerzit.

Dá se touto metodou nahradit liposukce?

Liposukce je určena k odstranění nadbytečného objemu, ale nemůže vyřešit problém celulitidy a vzhledu pokožky. Z toho vyplývá, že metoda Lipomassage™ je vynikajícím doplňkem plastické operace.

Je tato metoda efektivnější než sport?

Sport je samozřejmě velmi prospěšný, ale nedá se s jeho pomocí účinně bojovat s projevy celulitidy. Proto se doporučuje jej kombinovat s ošetřením Lipomassage.

Dá se touto metodou nahradit dieta?

Dočasná a citlivě sestavená dieta vám pomůže udržet zdravou váhu. Lipomassage efektivně působí na celulitidu, tvar těla a jeho objem.

Pomáhá tato procedura při redukci váhy?

Metoda Lipomassage působí jak na celulitidu, tak i na kvalitu a vnější vzhled pokožky; doprovodným jevem může být i určité snížení váhy.